ISZKASZENTGYÖRGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA 8043 Iszkaszentgyörgy, Kastély u. 8. +36 22 596 191 titkar@iszkaiskola.hu OM: 030117

Iszkaiskola

Fenntartó: Székesfehérvári Tankerületi Központ 8000 Székesfehérvár, Petőfi S. u. 5.

Versenyeredményeink

XXXIII. Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny

Ligeti Bence 7. osztály – megyei 1. hely, országos 31. hely
Felkészítő tanár: Szalai Ágnes

Hétfejű tündér komplex szövegértési verseny

“Az elvarázsolt kastély lakói” (Sélley Hanna, Miski Márton 3. osztály, Kerekes Zora, Sinka Hanga 4. osztály) – megyei 3. hely
Felkészítő tanárok: Cseh Ildikó, Kissné Kalász Tünde

Toldi-verseny

Horváth Csenge – Prösér Jázmin (6. osztály) – 1. hely
Nagy Laura – Somogyi Lujza (6. osztály) – 3. hely
Felkészítő tanár: Horváth Zsuzsa

Körösök Menti Levelezőverseny – Magyar nyelv

Somogyi Lelle (5. osztály) – 5. hely, különdíj
Felkészítő tanár: Horváth Zsuzsa

Pesovár Ferenc Gyermek- és Ifjúsági Népdaléneklési és Népzenei verseny

Mistéth Lili – 2. osztály Kiemelt arany minősítés

Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2021/2022.

Megyei eredmények

  • 2. osztály
    Mistéth Lili – 54. hely
    Bárdos Kitti – 81. hely
    Felkészítő tanár: Bukovszki Bálint
  • 3. osztály
    Miski Márton – 12. hely
    Sélley Hanna – 56. hely
    Galovics Boróka – 141. hely
    Cseh-Németh Boróka – 148. hely
    Felkészítő tanár: Halász Eszter
  • 4. osztály
    Sógorka Félix – 156. hely
    Felkészítő tanár: Cseh Ildikó
  • 5. osztály
    Kálmán Anna – 82. hely
    Szabados Gergő – 116. hely
    Felkészítő tanár: Szalainé Egri Hella

Hódítsd meg a biteket
országos informatikai verseny

Benjamin csoport
5-6. osztály 7963 induló
Fogas Zsófi – 22. hely
Takács Eszter – 25. hely
Nagy-Kaszap Dominik – 37. hely
Horváth Csenge – 60. hely
Gáll Barnabás – 84. hely
Tóth Vanessza – 96. hely
Pribicki Dorián – 96. hely
Kálmán Kitti – 100. hely
Mogilnyickij Márk – 100. hely

Kadét csoport
7-8. osztály 8469 induló
Ligeti Bence – 1. hely
Somogyi Vera – 16. hely
Galovics Péter – 20. hely
Dávid Zalán – 42. hely
Máté Panna – 44. hely
Eisenberger Szabó Botond – 53. hely
Sógorka Tamara – 63. hely
Salamon Szilvia – 65. hely
Kovács Ferenc – 65. hely
Németh Zsolt – 69. hely
Zámbó Sándor – 69. hely
Réti Virág – 69. hely
Horváth Réka – 73. hely
Csada Milán – 81. hely

Felkészítő tanáruk: Martonné Miavecz Márta

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny 2020/2021.

  • 2. osztály
    Miski Márton – 8. hely
    Zámbó Ákos- 31. hely
    Darabos Máté – 39. hely
    Felkészítő tanár: Halász Eszter
  • 3. osztály
    Mihálkovits Péter – 3. hely
    Hunka-Rostaházi Imre – 38. hely
    Felkészítő tanár: Cseh Ildikó
  • 5. osztály
    Mihálkovits Miklós – 14. hely
  • 6. osztály
    Ligeti Bence – 33. hely
  • 7. osztály
    Somogyi Vera – 51. hely
  • 8. osztály
    Szalai Luca – 25. hely
    Kárász Enikő – 26. hely
    Felkészítő tanár: Szalainé Egri Hella

Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2020/2021.

Megyei eredmények

  • 2. osztály
    Miski Márton – 16. hely
    Felkészítő tanár: Halász Eszter
  • 3. osztály
    Mihálkovits Péter – 3. hely
    Hunka-Rostaházi Imre – 61. hely
    Felkészítő tanár: Cseh Ildikó
  • 4. osztály
    Kálmán Anna – 43. hely
    Felkészítő tanár: Pallainé Knapcsik Natália
  • 5. osztály
    Mihálkovits Miklós – 27. hely
  • 8. osztály
    Szalai Luca – 39. hely
    Felkészítő tanár: Szalainé Egri Hella

Körösök Menti Levelezős Verseny – magyar nyelv

  • 5. osztály
    Mihálkovits Miklós 10. hely
    Somogyi Lujza 11. hely
    Nagy Laura 12. hely
  • 6. osztály
    Bognár Zsófia 17. hely
  • 7. osztály
    Somogyi Vera 8. hely
  • Felkészítő tanár: Horváth Zsuzsa

Centrumban a szakma – pályaorientációs vetélkedő

  • Helyezés: II. hely
  • Csapat tagjai: Szalai Luca, Titli Krisztina, Sinka Hunor, Szalai László – 8. osztály
  • Felkészítő tanár: Horváth Zsuzsa

Bókay Árpád Országos Biológiaverseny
2. korcsoport

  • Kálmán Luca, 8. osztály 11. hely
  • Kiss Benigna, 8. osztály 14. hely
  • Felkészítő tanár: Dankáné Dravecz Brigitta

Kosáry Domokos Történelemverseny – 2020.

  • Kiss Benigna, 8. osztály 17. hely (regionális fordulóban)
  • Felkészítő tanár: Balogh Beatrix

Hevesy György Országos Kémiaverseny

  • Körzeti forduló 2019/2020. tanévi eredményei:
  • I. hely:
    Titli Krisztina 7. osztály
    Kiss Benigna 8. osztály
  • II. hely:
    Fodor Csaba 7. osztály
    Kálmán Luca 8. osztály
  • III. hely:
    Szalai Luca 7. osztály
    Somogyi Sára, Ódor Bettina 8. osztály
  • Felkészítő tanár: Kissné Szalai Ágnes

kreta
ekreta
<< 2022 október >>
hétkedszecsüpénszovas
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
piramis
okoiskola