ISZKASZENTGYÖRGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA 8043 Iszkaszentgyörgy, Kastély u. 8. +36 22 596 191 igazgatoiszkaiskola@gmail.com OM: 030117

Iszkaiskola

Fenntartó: Székesfehérvári Tankerületi Központ 8000 Székesfehérvár, Petőfi S. u. 5.

Versenyeredményeink

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny 2020/2021.

  • 2. osztály
    Miski Márton – 8. hely
    Zámbó Ákos- 31. hely
    Darabos Máté – 39. hely
    Felkészítő tanár: Halász Eszter
  • 3. osztály
    Mihálkovits Péter – 3. hely
    Hunka-Rostaházi Imre – 38. hely
    Felkészítő tanár: Cseh Ildikó
  • 5. osztály
    Mihálkovits Miklós – 14. hely
  • 6. osztály
    Ligeti Bence – 33. hely
  • 7. osztály
    Somogyi Vera – 51. hely
  • 8. osztály
    Szalai Luca – 25. hely
    Kárász Enikő – 26. hely
    Felkészítő tanár: Szalainé Egri Hella

Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2020/2021.

Megyei eredmények

  • 2. osztály
    Miski Márton – 16. hely
    Felkészítő tanár: Halász Eszter
  • 3. osztály
    Mihálkovits Péter – 3. hely
    Hunka-Rostaházi Imre – 61. hely
    Felkészítő tanár: Cseh Ildikó
  • 4. osztály
    Kálmán Anna – 43. hely
    Felkészítő tanár: Pallainé Knapcsik Natália
  • 5. osztály
    Mihálkovits Miklós – 27. hely
  • 8. osztály
    Szalai Luca – 39. hely
    Felkészítő tanár: Szalainé Egri Hella

Körösök Menti Levelezős Verseny – magyar nyelv

  • 5. osztály
    Mihálkovits Miklós 10. hely
    Somogyi Lujza 11. hely
    Nagy Laura 12. hely
  • 6. osztály
    Bognár Zsófia 17. hely
  • 7. osztály
    Somogyi Vera 8. hely
  • Felkészítő tanár: Horváth Zsuzsa

Centrumban a szakma – pályaorientációs vetélkedő

  • Helyezés: II. hely
  • Csapat tagjai: Szalai Luca, Titli Krisztina, Sinka Hunor, Szalai László – 8. osztály
  • Felkészítő tanár: Horváth Zsuzsa

Bókay Árpád Országos Biológiaverseny
2. korcsoport

  • Kálmán Luca, 8. osztály 11. hely
  • Kiss Benigna, 8. osztály 14. hely
  • Felkészítő tanár: Dankáné Dravecz Brigitta

Kosáry Domokos Történelemverseny – 2020.

  • Kiss Benigna, 8. osztály 17. hely (regionális fordulóban)
  • Felkészítő tanár: Balogh Beatrix

Hevesy György Országos Kémiaverseny

  • Körzeti forduló 2019/2020. tanévi eredményei:
  • I. hely:
    Titli Krisztina 7. osztály
    Kiss Benigna 8. osztály
  • II. hely:
    Fodor Csaba 7. osztály
    Kálmán Luca 8. osztály
  • III. hely:
    Szalai Luca 7. osztály
    Somogyi Sára, Ódor Bettina 8. osztály
  • Felkészítő tanár: Kissné Szalai Ágnes

kreta
ekreta
<< 2021 december >>
hétkedszecsüpénszovas
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
piramis
okoiskola